AKTUALNOŚCI

tymrazemglosuje.eu

W głosowaniu w wyborach europejskich chodzi o wybór Twojej przyszłości

Poniedziałek (10.12) 18. MFF WATCH DOCS

Eksperymenty na ludziach, dokumenty z Ukrainy oraz ciemna strona Kabulu - zapraszamy Was na poniedziałkowe pokazy i dyskusje 18. festiwalu WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie.

Niedziela (8.12) 18. MFF WATCH DOCS

Fake news oraz propaganda w internecie, Polska po dobrej zmianie oraz młodzi aktywiści walczący o lepszą przyszłość - zapraszamy Was na niedzielne pokazy oraz spotkania 18. festiwalu WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie.

Sobota (8.12) 18. MFF WATCH DOCS

Inauguracja Inicjatywy Helsińskiej, premiera pierwszego polskiego dokumentu pełnometrażowego o medycznej marihuanie oraz osiemnaste urodziny! Zapraszamy Was na sobotę z WATCH DOCS!

Piątek (7.12) 18. MFF WATCH DOCS

Zapraszamy na pierwszy dzień 18. edycji festiwalu WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie. Pokazy odbywają się w trzech punktach Warszawy: Kinie Muranów, CSW Ujazdowski oraz w Kinie Luna. Bilety są darmowe, do odebrania w kasach kin.

DEBATY 18. festiwalu WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie

Etyka w psychologii, społeczne i prawne skutki powszechnej automatyzacji, wpływ zmian klimatu na życie ludzi oraz prawo wobec medycznej marihuany - 18. festiwal WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie to nie tylko pokazy filmów, ale również debaty z udziałem ekspertów, działaczy i publicystów.